CCG10-24-12DF
Číslo produktu DigiKey
285-CCG10-24-12DF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCG10-24-12DF
Popis
DC DC CONVERTER +/-12V 10.08W
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 12V -12V 420mA, 420mA 9V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CCG10-24-12DF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výkon (W)
10 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 90°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
89%
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
0,75" D x 0,49" Š x 0,45" V (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 2
-12V
Schvalovací agentura
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Proud - výstup (max)
420mA, 420mA