CC1R5-2405SF-E
Číslo produktu DigiKey
445-2457-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC1R5-2405SF-E
Popis
DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 300mA 18V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CC1R5-2405SF-E Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
300mA
Mfr
Výkon (W)
1.5 W
Řada
Izolační napětí
500 V
Balení
Nosič
Aplikace
ITE (komerční)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 7-DIP
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
0,65" D x 0,65" Š x 0,34" V (16,5mm x 16,6mm x 8,5mm)
Napětí - vstup (max)
36V