CC15-4803SFH-E
Číslo produktu DigiKey
CC15-4803SFH-E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC15-4803SFH-E
Popis
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 4,5A 36V - 76V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
4,5A
Mfr
Výkon (W)
15 W
Řada
Izolační napětí
1 kV
Balení
Nosič
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
89%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
36V
Pouzdro
Modul 20-DIP, 17 přívodů
Napětí - vstup (max)
76V
Velikost / rozměry
1,51" D x 1,17" Š x 0,27" V (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)