CC15-4803SFH-E | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | CC15-4803SFH-E-ND |
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CC15-4803SFH-E |
Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 15W |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 3,3V 4,5A 36V - 76V Vstup |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Proud - výstup (max) 4,5A |
Mfr | Výkon (W) 15 W |
Řada | Izolační napětí 1 kV |
Balení Nosič | Aplikace ITE (komerční) |
Stav součásti Zastaralé | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Typ Izolovaný modul | Účinnost 89% |
Počet výstupů 1 | Způsob montáže Průchozí otvor |
Napětí - vstup (min) 36V | Pouzdro Modul 20-DIP, 17 přívodů |
Napětí - vstup (max) 76V | Velikost / rozměry 1,51" D x 1,17" Š x 0,27" V (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm) |