CC15-2415SFH-E
Číslo produktu DigiKey
CC15-2415SFH-E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC15-2415SFH-E
Popis
DC DC CONVERTER 15V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 15V 1A 18V - 36V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
15 W
Mfr
Izolační napětí
1 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
89%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 20-DIP, 17 přívodů
Napětí - vstup (min)
18V
Velikost / rozměry
1,51" D x 1,17" Š x 0,27" V (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
1A