DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
DA-034-24-02-00-00
Číslo produktu DigiKey
1487-1157-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DA-034-24-02-00-00
Popis
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 34W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Přímý do vzduchu Termoelektrická sestava 34 W
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DA-034-24-02-00-00 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí
24 V
Výrobce
Tark Thermal Solutions
Umístění ventilátoru
Teplá strana
Řada
Výkon - vstup
46 W
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-10°C ~ 46°C
Stav součásti
Aktivní
Hmotnost
0,992lbs (449,96g)
Způsob přenosu tepla
Přímý do vzduchu
Celkové rozměry
100mm D x 80mm Š x 73,14mm V
Výkon - chlazení
34 W
Základní číslo produktu
Proud
1.9 A