PC60.07.0180AQ
Číslo produktu DigiKey
931-PC60.07.0180AQ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PC60.07.0180AQ
Popis
WIDEBAND CELLULAR 90X15MM PCB AN
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz 4G, 5G, LTE, Wi-Fi Plochá záplata Anténa RF 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 806MHz, 824MHz ~ 960MHz, 1,427GHz ~ 1,518GHz, 1,71GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 5GHz, 5,15GHz ~ 5,925GHz 0,09dBi, 1,71dBi, 2,47dBi, 2,64dBi, 3,66dBi, 4,59dBi, 6dBi, 6,21dBi I-PEX MHF1 Lepidlo
Kategorie
Počet pásem
8
Výrobce
Taoglas Limited
Zisk
0,09dBi, 1,71dBi, 2,47dBi, 2,64dBi, 3,66dBi, 4,59dBi, 6dBi, 6,21dBi
Balení
Sáček
Výkon - max
10 W
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 180mm
RF skupina/standard
Mobilní, Wi-Fi
Koncovka
I-PEX MHF1
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
657,5MHz, 752MHz, 892MHz, 1,4725GHz, 1,955GHz, 2,495GHz, 4,15GHz, 5,5375GHz
Výška (max)
0,042" (1,06mm)
Kmitočtový rozsah
617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 806MHz, 824MHz ~ 960MHz, 1,427GHz ~ 1,518GHz, 1,71GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 5GHz, 5,15GHz ~ 5,925GHz