NRS5024T220MMGJ
Číslo produktu DigiKey
587-NRS5024T220MMGJTR-ND - Páska a cívka (TR)
587-NRS5024T220MMGJCT-ND - Řezaná páska (CT)
587-NRS5024T220MMGJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NRS5024T220MMGJ
Popis
FIXED IND 22UH 820MA 230 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Polostíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 820 mA 230mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,2A
Mfr
Stínění
Polostíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
230mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
15MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 120°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,193" D x 0,193" Š (4,90mm x 4,90mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,094" (2,40mm)