MAASU21GSB7104KTCA01 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MAASU21GSB7104KTCA01 |
Popis | CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 14 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MAASU21GSB7104KTCA01 Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Kapacita | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Tolerance ±10% | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Jmenovité napětí | Tloušťka (max) 0,053" (1,35mm) |