MAASU21GSB7104KTCA01
Číslo produktu DigiKey
587-MAASU21GSB7104KTCA01TR-ND - Páska a cívka (TR)
587-MAASU21GSB7104KTCA01CT-ND - Řezaná páska (CT)
587-MAASU21GSB7104KTCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MAASU21GSB7104KTCA01
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MAASU21GSB7104KTCA01 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,053" (1,35mm)