FBMJ2125HS420-T8
Číslo produktu DigiKey
587-FBMJ2125HS420-T8TR-ND - Páska a cívka (TR)
587-FBMJ2125HS420-T8CT-ND - Řezaná páska (CT)
587-FBMJ2125HS420-T8DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FBMJ2125HS420-T8
Popis
FERRITE BEAD 42 OHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
42 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 4A 8mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FBMJ2125HS420-T8 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
4A
Výrobce
Taiyo Yuden
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
8mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
42 Ohms @ 100 MHz