XYCBBCNANF-26.000000
Číslo produktu DigiKey
1664-XYCBBCNANF-26.000000TR-ND - Páska a cívka (TR)
1664-XYCBBCNANF-26.000000CT-ND - Řezaná páska (CT)
1664-XYCBBCNANF-26.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XYCBBCNANF-26.000000
Popis
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26 MHz ±10ppm Krystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XYCBBCNANF-26.000000 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
26 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,55x2,05)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,100" D x 0,081" Š (2,55mm x 2,05mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Zátěžná kapacita
10pF