TYETACSANF-32.000000
Číslo produktu DigiKey
1664-TYETACSANF-32.000000TR-ND - Páska a cívka (TR)
1664-TYETACSANF-32.000000CT-ND - Řezaná páska (CT)
1664-TYETACSANF-32.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TYETACSANF-32.000000
Popis
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32 MHz TCXO Oříznutá sinusoida Oscilátor 2,8V ~ 3,3V 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
2,8V ~ 3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±500ppb
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
2,5mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)