NNENCLJNNF-10.000000
Číslo produktu DigiKey
1664-1591-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NNENCLJNNF-10.000000
Popis
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz OCXO CMOS Oscilátor 3,3V 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±20ppb
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
350mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,382" D x 0,295" Š (9,70mm x 7,50mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,161" (4,10mm)