WCM 2012F2SF-670T04
Číslo produktu DigiKey
4816-WCM2012F2SF-670T04TR-ND - Páska a cívka (TR)
4816-WCM2012F2SF-670T04CT-ND - Řezaná páska (CT)
4816-WCM2012F2SF-670T04DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WCM 2012F2SF-670T04
Popis
CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 67 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 250mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
WCM 2012F2SF-670T04 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
400mA
Výrobce
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
250mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Impedance při kmitočtu
67 Ohms @ 100 MHz