HFZ 1005PF-471T11
Číslo produktu DigiKey
4816-HFZ1005PF-471T11TR-ND - Páska a cívka (TR)
4816-HFZ1005PF-471T11CT-ND - Řezaná páska (CT)
4816-HFZ1005PF-471T11DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFZ 1005PF-471T11
Popis
FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 1,1A 180mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,1A
Výrobce
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
180mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
470 Ohms @ 100 MHz