HFP322520PF-300T100
Číslo produktu DigiKey
4816-HFP322520PF-300T100TR-ND - Páska a cívka (TR)
4816-HFP322520PF-300T100CT-ND - Řezaná páska (CT)
4816-HFP322520PF-300T100DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFP322520PF-300T100
Popis
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Ohms 1 Feritový korálek 1210 (3225 metrický) 10A 1,6mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
10A
Výrobce
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,6mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,087" (2,20mm)
Impedance při kmitočtu
30 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)