ACM 3225F2DV-101T01-D
Číslo produktu DigiKey
4816-ACM3225F2DV-101T01-DTR-ND - Páska a cívka (TR)
4816-ACM3225F2DV-101T01-DCT-ND - Řezaná páska (CT)
4816-ACM3225F2DV-101T01-DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM 3225F2DV-101T01-D
Popis
CMC 100UH 150MA 2LN 5.1 KOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 5.1 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 1,5Ohm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
150mA
Výrobce
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,5Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Typ filtru
Vedení signálu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
2
Velikost / rozměry
0,130" D x 0,098" Š (3,30mm x 2,50mm)
Impedance při kmitočtu
5.1 kOhms @ 10 MHz
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Indukčnost při kmitočtu
100 µH @ 100 kHz