LM2950G-3.3
Číslo produktu DigiKey
5536-LM2950G-3.3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2950G-3.3
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92
Kategorie
Pokles napětí (max)
0,38V při 100mA
Mfr
Proud - výstup
Balení
Hromadné balení
Klidový proud (Iq)
0.075 mA
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud (max)
12 mA
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (max)
30V
Pouzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V