35RASMT6CHNTRX
Číslo produktu DigiKey
137-35RASMT6CHNTRXTR-ND - Páska a cívka (TR)
137-35RASMT6CHNTRXCT-ND - Řezaná páska (CT)
137-35RASMT6CHNTRXDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35RASMT6CHNTRX
Popis
3.5MM SMT JACK, NARROW BODY, TRR
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Stereo (4 vodiče, TRRS) Konektor Pájecí materiály
Kategorie
Vnitřní spínač(e)
S jedním spínačem
Mfr
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Řada
Koncovka
Pájecí materiály
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stínění
Nestíněný
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Vedení desky
Typ konektoru
Zásuvka telefonu
Délka/hloubka spojení
0,551" (14,00mm)
Pohlaví
Samice
Materiál kontaktu - pokovení
Zlatá
Signálová vedení
Stereo (4 vodiče, TRRS)
Barva tělesa
Černá
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Materiál tělesa
Termoplastový
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)