35RASMT2AHNTRX
35RASMT2AHNTRX
35RASMT2AHNTRX
Číslo produktu DigiKey
SC2834TR-ND - Páska a cívka (TR)
SC2834CT-ND - Řezaná páska (CT)
SC2834DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35RASMT2AHNTRX
Popis
CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zásuvka telefonu Mono Konektor Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
35RASMT2AHNTRX Modely
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Mfr
Koncovka
Pájecí materiály
Řada
Stínění
Nestíněný
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
Vedení desky
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Typ konektoru
Zásuvka telefonu
Jmenovité napětí
250VAC
Pohlaví
Samice
Jmenovitý proud (A)
3 A
Signálová vedení
Mono
Barva tělesa
Černá
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Materiál tělesa
Termoplastový
Skutečný průměr
0,142" (3,60mm)