35HDSAU15
Číslo produktu DigiKey
SC3826-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
35HDSAU15
Popis
3.5MM SLD STEREO PLUG .15 GOLD,
Podrobný popis
3,50mm (0,141", 1/8", Mini zástrčka) - sluchátko Zástrčka telefonu Stereo (3 vodiče, TRS) Konektor Pájecí očka
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Vlastnosti
Utěsněný, Ochrana proti vytržení
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Jmenovité napětí
250VAC, 140VDC
Jmenovitý proud (A)
4 A
Délka/hloubka spojení
0,560" (14,20mm)
Materiál tělesa
Měděná slitina
Průmyslově standardní kontaktní průměr
Barva tělesa
Zlatá, Černá
Skutečný průměr
0,140" (3,56mm)
Složení
4ks - 1 konektor, 1 rukojeť, 1 trubička izolátoru, 1 o-kroužek
Materiál tělesa
Měděná slitina
Materiál kontaktu
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Otvor pro kabel
0,150" ~ 0,175" (3,81mm ~ 4,45mm)