RL7520WT-R015-F
Číslo produktu DigiKey
RL75WT.015FTR-ND - Páska a cívka (TR)
RL75WT.015FCT-ND - Řezaná páska (CT)
RL75WT.015FDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RL7520WT-R015-F
Popis
RES 0.015 OHM 2W 3008 WIDE
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 mOhms ±1% 2W Čipový odpor Široký 3008 (2075 metrický), 0830 Snímání proudu Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RL7520WT-R015-F Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
0/ +350ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
Široký 3008 (2075 metrický), 0830
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,295" Š (2,00mm x 7,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)