RL1632R-R150-F
Číslo produktu DigiKey
RL16R.15FTR-ND - Páska a cívka (TR)
RL16R.15FCT-ND - Řezaná páska (CT)
RL16R.15FDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RL1632R-R150-F
Popis
RES 0.15 OHM 1% 1/2W 1206
Podrobný popis
150 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Snímání proudu Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RL1632R-R150-F Modely
Teplotní koeficient
0/ +100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)