RL1632R-R120-F
Číslo produktu DigiKey
RL16R.12FTR-ND - Páska a cívka (TR)
RL16R.12FCT-ND - Řezaná páska (CT)
RL16R.12FDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RL1632R-R120-F
Popis
RES 0.12 OHM 1% 1/2W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Snímání proudu Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RL1632R-R120-F Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
0/ +100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)