RL1220S-R27-F
Číslo produktu DigiKey
RL12S.27FTR-ND - Páska a cívka (TR)
RL12S.27FCT-ND - Řezaná páska (CT)
RL12S.27FDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RL1220S-R27-F
Popis
RES 0.27 OHM 1% 1/3W 0805
Podrobný popis
270 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Snímání proudu Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RL1220S-R27-F Modely
Teplotní koeficient
0/ +200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)