RL0816T-R033-F
Číslo produktu DigiKey
408-1441-2-ND - Páska a cívka (TR)
408-1441-1-ND - Řezaná páska (CT)
408-1441-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RL0816T-R033-F
Popis
RES 0.033 OHM 1% 1/4W 0603
Podrobný popis
33 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Snímání proudu Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
RL0816T-R033-F Modely
Teplotní koeficient
0/ +350ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)