RL0510S-R51-F
Číslo produktu DigiKey
408-1457-2-ND - Páska a cívka (TR)
408-1457-1-ND - Řezaná páska (CT)
408-1457-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RL0510S-R51-F
Popis
RES 0.51 OHM 1% 1/6W 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
510 mOhms ±1% 0,167W, 1/6W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Snímání proudu Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RL0510S-R51-F Modely
Kategorie
Vlastnosti
Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
0/ +200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,018" (0,45mm)