PS1608GT2-R50-T1
Číslo produktu DigiKey
408-2049-2-ND - Páska a cívka (TR)
408-2049-1-ND - Řezaná páska (CT)
408-2049-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PS1608GT2-R50-T1
Popis
RF POWER DIVIDER 0HZ-20GHZ 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF dělič výkonu 0 Hz ~ 20 GHz 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PS1608GT2-R50-T1 Modely
Kategorie
Vložené ztráty
6dB
Výrobce
Susumu
Kmitočet
0 Hz ~ 20 GHz
Řada
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)