CHNR8060-331M-00000
Číslo produktu DigiKey
4661-CHNR8060-331M-00000TR-ND - Páska a cívka (TR)
Číslo produktu výrobce
CHNR8060-331M-00000
Popis
FIXED IND 330UH 680MA 1.26 OHM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 680 mA 1,26Ohm Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,26Ohm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" D x 0,315" Š (8,00mm x 8,00mm)
Saturační proud (Isat)
1,05A
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)