CHNR4030-330M-00000
Číslo produktu DigiKey
4661-CHNR4030-330M-00000TR-ND - Páska a cívka (TR)
Číslo produktu výrobce
CHNR4030-330M-00000
Popis
FIXED IND 33UH 840MA 429 MOHM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 840 mA 429mOhm Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
429mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,157" Š (4,00mm x 4,00mm)
Saturační proud (Isat)
1,1A
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)