CHNR1050-330M-00000
Číslo produktu DigiKey
4661-CHNR1050-330M-00000TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Chipsen
Číslo produktu výrobce
CHNR1050-330M-00000
Popis
FIXED IND 33UH 2.3A 104 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 2.3 A 104mOhm Nestandardní
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
104mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,394" D x 0,394" Š (10,00mm x 10,00mm)
Saturační proud (Isat)
4A
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)