STX555504100KMPA2
Číslo produktu DigiKey
5025-STX555504100KMPA2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STX555504100KMPA2
Popis
TX 1 COIL 1 LAYER 10UH 6000MA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 cívka, 1 vrstva 10µH Cívka pro bezdrátové nabíjení Vysílač 80mOhm max.
Kategorie
Indukčnost
10µH
Výrobce
Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Tolerance
±10%
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
80mOhm max.
Balení
Hromadné balení
Jmenovitý proud (A)
6A
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Funkce
Vysílač
Velikost / rozměry
2,17" D x 2,17" Š x 0,12" V (55,0mm x 55,0mm x 3,0mm)