SCT50046R3KA11D
Číslo produktu DigiKey
5025-SCT50046R3KA11D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCT50046R3KA11D
Popis
TX 1 COIL 2 LAYER 6.3UH 10000MA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 cívka, 1 vrstva 6,3µH Cívka pro bezdrátové nabíjení Vysílač 25mOhm max.
Kategorie
Indukčnost
6,3µH
Výrobce
Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Tolerance
±10%
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
25mOhm max.
Balení
Sáček
Jmenovitý proud (A)
10A
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Funkce
Vysílač
Velikost / rozměry
1,97" prům. x 0,16" V (50,0mm x 4,0mm)