SCR35018R3KB
Číslo produktu DigiKey
5025-SCR35018R3KB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCR35018R3KB
Popis
RX 1 COIL 2 LAYER 8.3UH 2000MA
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 cívka, 1 vrstva 8,3µH Cívka pro bezdrátové nabíjení Přijímač 160mOhm max.
Kategorie
Indukčnost
8,3µH
Výrobce
Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Tolerance
±10%
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
160mOhm max.
Balení
Sáček
Jmenovitý proud (A)
2A
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Funkce
Přijímač
Velikost / rozměry
1,38" prům. x 0,05" V (35,0mm x 1,2mm)