PCT47/10DM
Číslo produktu DigiKey
2388-PCT47/10DM-ND
Číslo produktu výrobce
PCT47/10DM
Popis
CAP TANT 47UF 20% 10V 2917
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 10 V 2917 (7343 metrický) 900mOhm při 100kHz
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
900mOhm při 100kHz
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,114" (2,90mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D
Jmenovité napětí
10 V