PCT2.2/16XLK | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 2388-PCT2.2/16XLK-ND |
Výrobce | Nemco |
Číslo produktu výrobce | PCT2.2/16XLK |
Popis | CAP TANT 2.2UF 10% 16V 0805 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2.2 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 16 V 0805 (2012 metrický) 6,5Ohm při 100kHz |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 6,5Ohm při 100kHz |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Hromadné balení | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,081" D x 0,051" Š (2,05mm x 1,30mm) |
Kapacita | Výška při usazení (max) 0,047" (1,20mm) |
Tolerance ±10% | Kód velikosti výrobce XL |
Jmenovité napětí 16 V | Vlastnosti Univerzální |