PCT.33/35AK | |
|---|---|
Číslo produktu DigiKey | 2388-PCT.33/35AK-ND |
Výrobce | Nemco |
Číslo produktu výrobce | PCT.33/35AK |
Popis | CAP TANT 0.33UF 10% 35V 1206 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 0.33 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 35 V 1206 (3216 metrický) 15Ohm při 100kHz |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 15Ohm při 100kHz |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Hromadné balení | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Kapacita | Výška při usazení (max) 0,063" (1,60mm) |
Tolerance ±10% | Kód velikosti výrobce A |
Jmenovité napětí 35 V | Vlastnosti Univerzální |