MF60101V1-1000U-A99
Číslo produktu DigiKey
MF60101V1-1000U-A99-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MF60101V1-1000U-A99
Popis
FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 12VDC Čtyřhran - 60mm D x 60mm V Vapo-Bearing™ 16,3CFM (0,456m³/min) 2 vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MF60101V1-1000U-A99 Modely
Kategorie
Šum
28,5dB(A)
Mfr
Výkon (W)
1.3 W
Řada
OT/MIN
Balení
Hromadné balení
Koncovka
2 vodiče
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Jmenovité napětí
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 60mm D x 60mm V
Hmotnost
0,051lb (23,13g)
Šírka
10,00mm
Jmenovitý proud (A)
0,108A
Průtok vzduchu
16,3CFM (0,456m³/min)
Napěťový rozsah
4,5 ~ 13,8VDC
Statický tlak
0,120" H2O (29,9Pa)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ložiska
Vapo-Bearing™
Materiál - nůž
Polybutylentereftalát (PBT)
Typ ventilátoru
Životnost při teplotě
70000h při 40°C