XZFBA53S10MAV-4
Číslo produktu DigiKey
1497-XZFBA53S10MAV-4TR-ND - Páska a cívka (TR)
1497-XZFBA53S10MAV-4CT-ND - Řezaná páska (CT)
1497-XZFBA53S10MAV-4DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XZFBA53S10MAV-4
Popis
LED BLUE CLEAR 0603 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modrá 468nm LED indikátory - diskrétní součásti 3V 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Testovací proud
10mA
Mfr
Sledovací úhel
120°
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Dominantní vlnová délka
Barva
Špičková vlnová délka
463nm
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
0,70mm
Rozměry čočky
1,60mm x 0,80mm
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3V