XTHI12BF
Číslo produktu DigiKey
1497-1058-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XTHI12BF
Popis
EMITTER IR 880NM 50MA RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Infračervený (IR) Emitor 880nm 1,3V 50mA 12mW/sr při 50mA 20° Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XTHI12BF Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,3V
Výrobce
SunLED
Sledovací úhel
20°
Balení
Hromadné balení
Orientace
Pohled shora
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Typ
Infračervený (IR)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
50mA
Pouzdro
Radiální
Intenzita vyzařování (Ie) min při If
12mW/sr při 50mA