PRPC037SFAN-RC
Číslo produktu DigiKey
S1211EC-37-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRPC037SFAN-RC
Popis
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 37 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PRPC037SFAN-RC Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,537" (13,63mm)
Výška izolace
0,098" (2,50mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Skladem: 2683
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM