PRPC035SAAN-RC
Číslo produktu DigiKey
S1011EC-35-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRPC035SAAN-RC
Popis
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 35 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PRPC035SAAN-RC Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,448" (11,39mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,098" (2,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet pozic
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet řad
1
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt
Koncovka
Pájecí materiály
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
Flash
Způsob upevnění
Dvojčinný
Základní číslo produktu
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Skladem: 26478
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM