PEC36SFEN
Číslo produktu DigiKey
S1252E-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC36SFEN
Popis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 36 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,520" (13,21mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,938" (23,83mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Další zdroje
Skladem: 54
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 1
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 64
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM