PEC36SABN
Číslo produktu DigiKey
S1022E-36-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC36SABN
Popis
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 36 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PEC36SABN Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,230" (5,84mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,560" (14,22mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Další zdroje
Skladem: 388
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 1715
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Skladem: 895
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM