PEC34SAEN
Číslo produktu DigiKey
S1052E-34-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC34SAEN
Popis
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 34 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,520" (13,21mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,850" (21,59mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
100,0µin (2,54µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet řad
1
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
3A
Koncovka
Pájecí materiály
Tloušťka povrchu kontaktu - kolík
100,0µin (2,54µm)
Způsob upevnění
Dvojčinný
Základní číslo produktu
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Skladem: 1989
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 944
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 512
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM