PEC18SGAN
Číslo produktu DigiKey
S1312E-18-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC18SGAN
Popis
CONN HEADER R/A 18POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 18 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PEC18SGAN Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,100" (2,54mm)
Výška izolace
0,140" (3,56mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Alternativní délka
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Skladem: 239
CONN HEADER R/A 1POS
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Skladem: 60
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM