PEC17SFCN
Číslo produktu DigiKey
S1232E-17-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC17SFCN
Popis
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 17 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,320" (8,13mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,738" (18,75mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Skladem: 1069
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 641
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM