PEC14SAGN
Číslo produktu DigiKey
S1072E-14-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC14SAGN
Popis
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 14 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
PEC14SAGN Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,720" (18,29mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
1,050" (26,67mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Další zdroje
Skladem: 316
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Skladem: 45
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM