PEC10SFCN
Číslo produktu DigiKey
S1232E-10-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PEC10SFCN
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
PEC10SFCN Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,320" (8,13mm)
Mfr
Celková délka kontaktů
0,738" (18,75mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
3A
Délka kontaktu - spojovací část
0,318" (8,08mm)
Další zdroje
Skladem: 97
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Skladem: 1069
CONN HEADER VERT 1POS
Skladem: 641
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM